Podsumowanie rundy jesiennej oraz garść statystyk.

• autor: thefilipek11, 2015-11-16 21:04

Sezon rozpoczęliśmy od spokojnego zwycięstwa w Lipkach 4-0, sezon zapowiadał się dla nas dobrze lecz w 4 kolejce straciliśmy punkty z UKS Eurotalent Brzeg. Wykorzystała to Pogoń Łosiów, która do ostatniej kolejki wygrała wszystkie mecze. Pierwsze miejsce w grupie zapewniliśmy sobie dopiero pokonując ich 4-1.

Podsumowując całą rundę odnieśliśmy 7 zwycięstw i zanotowaliśmy jeden remis.  Co daje nam zdobycz 22 punktów. Strzeliliśmy 43 bramki, a straciliśmy 5.

U siebie wygraliśmy 4 mecze zdobywając 23 bramki, tracąc 1

Na wyjeździe zdobyliśmy 10 punktów, a w bramkach 20:4.

Daje nam to niezłą średnią: 5 strzelonych bramek na mecz.

We wszystkich meczach zagrali: Kasjan Nowacki, Piotr Sikora, Jakub Habrych.

Bramki zdobywali:  Jakub Habrych - 8, Filip Kamiński 6, Piotr Sikora - 6, Jakub Lipka - 4, Klaudiusz Szwajda - 3, Adrian Kaszub - 3, Mateusz Foryś - 2, Oskar Wojciechowski - 2, Jakub Kiełtyka - 2, Olaf Magusiak - 1, Arkadiusz Lipka - 1, Robert Babijczuk - 1, Kasjan Nowacki - 1.

Najwięcej minut rozegrali - Kasjan Nowacki, Jakub Habrych, Filip Kamiński, Piotr Sikora, Miłosz Jaskuła, Adrian Kaszub.

Największą średnią na treningach mogą pochwalić się Dawid Gromnicki, Filip Kamiński i Miłosz Jaskuła.

Młodsi zawodnicy, którzy dołączyli do nas w sierpniu dobrze wkomponowali się w zespół i szybko przestawili się na granie na zwiększonym boisku. Przesunięcia w naszym klubie i zacieśniona współpraca z trenerami trampkarzy pozwoliła kilku starszych chłopakom podjęcia treningów ze starszymi kolegami w trampkarzach, a Filip Kamiński mógł zadebiutować w II lidze trampkarzy w meczu z Odrą Opole, co z pewnością wpłynie pozytywnie na podnoszenie umiejętności przez wszystkich zawodników.

Kolejnym sukcesem jest stałe powoływanie naszych trzech graczy na konsultacje kadry Opolszczyzny. Miłosz Jaskuła, Filip Kamiński rozegrali 3 spotkania w barwach ZPN Opole z ZPN Lubuskie, Dolnośląskie oraz Śląskie. Adrian Kaszub wciąż czeka na oficjalny debiut w kadrze.

Filip oraz Miłosz w najbliższy weekend wyjeżdżają do Głuchołaz na trzydniowy turniej skierowany dla zawodników urodzonych w roku 2002.

Z naszym zespołem z różnych względów pożegnali się: Maciej Świtoń, Nikodem Strączkiewicz, Jakub Lipka oraz Arkadiusz Lipka (drużyna trampkarzy).

Podsumowując zakończenie rundy jesiennej pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie na treningach, walkę na boisku i godne reprezentowanie barw klubowych w klubie jak i poza nim.

Rodzicom natomiast za wiarę i za zaufanie.

Razem tworzymy historię!!

Damian Dziura i Marek Szymocha