Aktualności

SKS Grodkowska Akademia Sportu pokonana

• autor: thefilipek11, 2016-05-15 21:04

Szersza relacja w rozwinięciu

Już po 10 minutach prowadziliśmy 3-0, Najpierw potężnym strzałem z 20m z rzutu wolnego popisał się Adrian Kaszub. Później Jakub Habrych popisał się fantastycznym strzałem z powietrza. Następnie po dobitce podwyższył Mateusz Foryś.

Gdy wydawało się, że kolejny bramki są tylko kwestią czasu nastąpił festiwal niecelnych strzałów. Bardzo dobrze operowaliśmy piłką, dobrze i szybko ją rozgrywając i każda akcja kończyła się strzałem lecz robiliśmy to bardzo niecelnie. Nasi przeciwnicy oddali tylko jeden celny strzał, z którym Miłosz nie miał najmniejszych problemów.

W drugiej połowie na boisku pojawili się kolejni zawodnicy, którzy mieli utrzymać sytuację na boisku. Jednak nie potrafiliśmy zakończyć akcji bramką. Natomiast przeciwnicy w końcówce spotkania uzyskali kontaktowego gola po złej interwencji naszego bramkarza i w wiarą, że uda im się uzyskać korzystny wynik ruszyli do ataku. Jednak ich akcje kończyły się na naszej połowie i próbowaliśmy wyprowadzić kontrataki. Trzy minuty do końca Grodków po zamieszaniu w polu karnym oddał dwa celne strzały lecz zatrzymały się na naszej poprzeczce.

W ostatniej minucie mieliśmy rzut rożny i tylko nasi napastnicy wiedzą jak nie udało się uzyskać czwartej bramki, ponieważ oddali 5 strzałów, które odbijały się od słupka, nóg obrońców oraz bramkarza.

Po tej wygranej mamy już 43 punkty i żeby wygrać ligę i zagrać w barażach musimy wygrać kolejne dwa mecze  z UKS SAP Brzeg oraz Pogonią Łosiów.

SKS Grodkowska AS - BTP Stal Brzeg 1-3 (0:3)

bramki: Jakub Habrych, Adrian Kaszub, Mateusz Foryś.

Skład: Marcel Kłoda, Miłosz Jaskuła, Bartosz Milian - Filip Kamiński, Kasjan Nowacki, Kapcer Kwiatkowski, Adrian Kaszub, Klaudiusz Szwajda, Mateusz Foryś, Jan Druszcz, Maciej Wieczorek, Piotr Sikora,  Jakub Habrych, Piotr Okoński, Marcin Dziwura, Oskar Solecki, Filip Szpulak.