Aktualności

Podsumowanie sezonu 2015/2016

• autor: thefilipek11, 2016-06-02 22:54

Więcej w rozwonięciu

Przystąpiliśmy do rozgrywek w roli faworyta. Przez okres 2 lat nabyliśmy duże doświadczenie grając w lidze ze starszymi zawodnikami oraz wystąpiliśmy w wielu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. W sierpniu po tygodniowym obozie spędzonym w Nowej Rudzie oprócz dobrej zabawy i odpoczynku, drużyna jak i zawodnicy byli świetnie przygotowani pod względem technicznym i taktycznym. Przełożyło się to na wyniki w lidze. Wysokie zwycięstwa z UKS Junior Skarbimierz oraz Skalnikiem Gracze na początek sezonu pokazały, że drzemie w nas ogromny potencjał.  W 4 kolejce niespodziewanie przydarzył nam się remis z UKS Eurotalent 2010 Brzeg jednak kolejne mecze to kolejne zwycięstwa i pozycja lidera na jesień.
Przez okres zimowy młodzi zawodnicy rozegrali kilka ciekawych turniejów w Kędzierzynie - Koźlu, Trzebnicy, Żernikach Wrocławskich oraz Wrocławiu. Na początek rundy wiosennej Junior Skarbimierz wygrał z naszą drużyną i było jasna, że do końca sezonu chłopcy muszą wszystkie mecze wygrać. Chłopcy spisali się znakomicie i kolejnych rywali odprawiali z kwitkiem. Dopiero ostatni mecz sezonu przyniósł spore emocje i po ciężkim boju pokonaliśmy 4-3 drużynę z Łosiowa.

Po wygraniu naszej grupy zmierzyliśmy się o awans do finałów ligi młodzików .Odra Opole nie pozostawiła nam złudzeń i w barażach odprawiła nas z kwitkiem.

Podczas sezonu kilku zawodników otrzymało szansę gry w trampkarzach gdzie pokazali się z dobrej strony, a trenerzy starszej grupy bacznie obserwują ich rozwój. Jakub Kiełtyka, Kasjan Nowacki, Marcel Kłoda, Mateusz Foryś, Piotr Sikora oraz Jakub Habrych otrzymali powołania na konsultację kadr w Opolu. Natomiast Filip Kamiński i Miłosz Jaskuła na stale zagościli a kadrze rocznika 2003 ich ostatnie występy w turniejach API Cup w Zakopanym oraz Franek Cup w Białymstoku zostały zauważone i Filip od przyszłego roku będzie uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi natomiast Miłosz jest pod ścisłą obserwacją kilku większych klubów z dolnego śląska.

Garść statystyk indywidualnych i drużynowych.

Rozegraliśmy 18 oficjalnych meczy. I zdobyliśmy łącznie 49 punktów, strzelając 92 bramki, a tracąc 17. U siebie nie straciliśmy punktów, strzeliliśmy 58 bramek, tracąc 6. Na wyjazdach raz zremisowaliśmy (Eurotalent 1-1) i raz przegraliśmy (Skarbimierz 0-2) w bramkach 34-11.

Najwyższe zwycięstwo odnotowaliśmy ze Skarbimierzem 10-0, w 5 meczach nie dopuściliśmy do straty bramki.

Najlepszym strzelcem drużyny został Jakub Habrych 19 bramek. Najwięcej minut rozegrał Kasjan Nowacki 830 minut.

Skład:

1.            Miłosz JASKUŁA            mecze 15, minuty 570, średni czas gry 37

2.            Marcel KŁODA,              mecze 15, bramki 3, minuty 500, średni czas gry  33

3.            Bartosz MILIAN              mecze 9, minuty 165, średni czas gry 23

4.            Kacper KWIATKOWSKI   mecze 12, minuty 245, średni czas gry 22

5.            Dawid GROMNICKI         mecze 13, minuty 450, średni czas gry 35

6.            Adrian KASZUB              mecze 17, bramki 5, minuty 865, średni czas gry 50

7.            Klaudiusz SZWAJDA       mecze 16, bramki 6, minuty 435, średni czas gry 27

8.            Kasjan NOWACKI            mecze 18, bramki 2, minuty 880, średni czas gry 49

9.            Oskar WOJCIECHOWSKI mecze 10, bramki 2, minuty  295, średni czas gry 30

10.          Jan DRUSZCZ                  mecze 12, bramki 1, minuty 345, średni czas gry 29

11.          Piotr OKOŃSKI                mecze 10, minuty 290, średni czas gry 26

12.          Oskar SOLECKI               mecze 11, minuty 435, średni czas gry 35

13.          Piotr SIKORA                   mecze 19bramki 9, minuty 700, średni czas gry 38

14.          Maciej WIECZOREK         mecze 14, bramki 1, minuty 255, średni czas gry 20

15.          Filip KAMIŃSKI                mecze 17, bramki 14, minuty 785, średni czas gry 45

16.          Mateusz FORYŚ               mecze 16, bramki 10, minuty, 620, średni czas gry 36

17.          Marcin Dziwura                  mecze 6, bramki 3, minuty 150, średni czas gry  22

18.          Olaf MAGUSIAK                mecze  10, bramki 1, minuty 205, średni czas gry 21

19.          Jakub HABRYCH               mecze 19, bramki 19, minuty 910, średni czas gry 47

20.          Jakub KIEŁTYKA               mecze 15, bramki 7, minuty 530, średni czas gry 33

21.          Patryk RESIAK                  mecze 3, minuty 70, średni czas gry 24

22.          Jakub LIPKA                     mecze 4, bramki 4, minuty 200, średni czas gry 50

23.          Arkadiusz LIPKA                mecze 3, bramki 1, minuty 140, średni czas gry 47

24.          Łukasz BANIK                    mecze 5, minuty 165, średni czas gry 33

25.          Robert BABIJCZUK             mecze 6, bramki 1, minuty 220, średni czas gry37

Trenerzy; Damian Dziura, Marek Szymocha

Sezon jeszcze nie dobiegł końca czeka nas kilka ciekawych wyjazdów i meczy lecz już teraz Pragniemy podziękować rodzicom za cierpliwość, zaufanie, wsparcie i dobre słowo podczas całego sezonu. A zawodnikom za pasję i ciężką pracę.