Odra Opole – BTP Stal Brzeg 1-4 (0:4)

Bramki: Igor Makos, Marcin Dziwura, Jan Druszcz, Dawid Gromnicki.

Skład: Bartosz Milian, Mateusz Foryś, Jan Druszcz, Dawid Gromnicki, Oskar Solecki, Konrad Dobrowolski, Igor Makos, Jakub Habrych, Maciej Wieczorek, Marcin Dziwura, Piotr Okoński, Mateusz Podgórski, Filip Szpulak, Piotr Sikora.

W poprzednim roku boleśnie przekonaliśmy się, że Odra Opole posiada ogromny potencjał dlatego ze sporym respektem podeszliśmy do tego pojedynku.

W zespole Odry wystąpili głównie zawodnicy urodzeni w latach 2005 co dało nam dużą przewagę fizyczną. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 4-1. Prowadzenie powinno być zdecydowanie wyższe ponieważ stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji. Oskar Solecki bardzo często próbował oddawać strzały z daleka, Jakub Habrych dwa razy wychodził sam na sam z bramkarzem i dwukrotnie po stałych fragmentach zakotłowało się pod bramką gospodarzy. Bramkę straciliśmy po błędzie w obronie gdy źle wprowadzaliśmy piłkę z defensywy.

W drugiej połowie chłopcy zbyt długo przetrzymywali piłkę i starali się sami wyprowadzać akcję. Dopiero pod koniec spotkania zaczęli grać na swoim dobrym poziomie lecz zabrakło troszeczkę szczęścia pod bramką Odry.

Gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki w kolejnych meczach.