Stal Brzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 327, wczoraj: 334
ogółem: 524 651

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

12-2018

piątek

Trening 17.30

15

12-2018

sobota

Mecz z WKS Śląsk Wrocław 14.00 (wyjazd)

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Trening 17.30

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

Trening 17.30

20

12-2018

czwartek

Aktualności

Mecze kontrolne z drużynami z Oławy

  • autor: thefilipek11, 2017-11-29 20:32

...

Przez ostatnie dwa tygodnie rywalizowaliśmy z zespołami z Oławy. 

Dwa tygodnie temu gościliśmy zespół MKS Oława. Mecz z MKS ułożył się dla nas wyśmienicie ponieważ już po pierwszej akcji zdobyliśmy bramkę. Mateusz Młynarczyk wyszedł sam na sam z bramkarze i mając przed soba tylko bramkarza wyłożył piłkę Janowi Szcześnikowi, który wpakował piłkę do bramki. Staraliśmy się grać swoje i narzucić swój styl jednak momentami zbyt długo podejmowaliśmy decyzję, a czasami nie były one najlepsze. Oława wyszła na prowadzenie po trzech identycznych bramkach. Wysoki napastnik przejmował piłkę i mocnymi strzałami pokonywał naszego bramkarza.

Po przerwie zmieniliśmy ustawienie i staraliśmy się narzucić swój styl jednak wychodziło to tylko momentami. Założone cele przed meczem nie udało się zrealizować i w grze więcej było haosu niż dobrej gry do jakiej przyzwyczaili nas nasi podopieczni w sezonie ligowym. Bramkę na 4-1 straciliśmy po fatalnym błędzie obrońcy. Przed końcem meczu Kacper Sikorski popisał się fantastycznym rajdem i mając przed sobą bramkarza położył go i do pustej bramki ustalił wynik spotkania. 

Po tym meczu na treningach skupiliśmy się na grze ofensywnej i szybkim przejściu z defensywy do ofensywy co miało zaprocentować w kolejnym meczu. 

Mecz z Champions Oława rozegrany został 3x25 minut. I mieliśmy sporo czasu na przetestowanie nowych rozwiązać, a przede wszystkim realizacji indywidualnych zadań jakie zawodnicy sami narzucili sobie przed spotkaniem w szatni. 

Znów szybko objęliśmy prowadzenie po składnej akcji, którą zakończył Kacper Sikorski. Nie dopuszczaliśmy do strzałów ani nie pozwalaliśmy do zagrożenia pod naszą bramką. Graliśmy dobrze, utrzymywaliśmy się dużo przy piłce, byliśmy częściej w jej posiadaniu lecz brakowało nam sytuacji i strzałów do bramki. 

Kilku zawodników zagrało na nowych pozycjach, Starali się wykonywać swoje założenia przed meczowe, które w większości zrealizowali. W samej końcówce po akcji z becznego sektoru piłkę dopadł Dawid Jurkowski i skierował ją do bramki. 

Dziękujemy drużynom z Oławy za przybycie i rozegraniu gier kontrolnych, z których wiele się nauczyliśmy i dowiedzieliśmy się o sobie. 

Do końca roku mamy zaplanowane jeszcze dwie gry kontrolne z FC Wrocław Academy oraz Liderem Skarbimierz. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [123]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

GAS Grodków
Ładowanie...

Reklama

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sponsorzy