Stal Brzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 157
ogółem: 474 074

statystyki szczegółowe

Kalendarium

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

14 urodziny obchodzi Oskar SOLECKI

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

Aktualności

Terminarz grup mistrzowskich

  • autor: thefilipek11, 2017-12-27 17:58

Na stronie OZPN ukazał się terminarz rundy wiosennej

Oficjalnie przedstawiamy harmonogram gier na rundę wiosenną. Po zajęciu 2 miejsca w grupie terytorialnej niecierpliwie oczekiwaliśmy na komunikat wydziały gier OZPN.

Nasza drużyna trafiła do grupy I i będzie rywalizować z zespołami.

Stal Brzeg II, LZS Dmytrów, Czarni Otmuchów, FA Opole, Fortuna Głogówek, Polonia Nysa oraz Odra Opole.

Przedstawiamy harmonogram gier

  1. 26.03.2018 poniedziałek, godz. 16.30 Odra Opole (wyjazd)
  2. 05.04.2018 czwartek, godz. 17.00 LZS Dmytrów (wyjazd)
  3. 09.04.2018 poniedziałek, godz. 17.00 Fortuna Głogówek (dom)
  4. 16.04.2018 poniedziałek, godz. 17.30 FA Opole (wyjazd)
  5. 23.04.2018 poniedziałek, godz. 18.00 Stal Brzeg I (dom)
  6. 26.04.2018 czwartek, godz. 18.00 Czarni Otmuchów  (wyjazd)
  7. 30.04.2018 poniedziałek, godz. 18.00 Polonia Nysa (dom)
  8. 07.05.2018 poniedziałek godz. 18.00 Odra Opole (dom)
  9. 10.05.2018 Czwartek, godz. 18.00 LZS Dmytrów (dom)
  10. 14.05.2018 poniedziałek, godz. 18.00 Fortuna Głogówek (wyjazd)
  11. 21.05.2018 poniedziałek, godz. 18.00 FA Opole (dom)
  12. 24.05.2018 czwartek, godz. 18.00 Stal Brzeg I (wyjazd)
  13. 28.05.2018 poniedziałek, godz. 18.00 Czarni Otmuchów (dom)
  14. 04.06.2018 poniedziałek, godz. Polonia Nysa (wyjazd)

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [125]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Urodziny Marka Szymochy
Ładowanie...

Reklama

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Odra Opole I Odra Opole I 39 bz
2. Stal Brzeg I Stal Brzeg I 27 plus
3. Polonia Nysa Polonia Nysa 27 plus
4. FA Opole FA Opole 25 minus
5. Czarni Otmuchów Czarni Otmuchów 21 bz
6. Fortuna Głogówek Fortuna Głogówek 19 bz
7. Stal Brzeg II Stal Brzeg II 6 bz
8. LZS Dymytrów LZS Dymytrów 0 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sponsorzy