Aktualności

Krótkie podsumowanie gier kontrolnych

• autor: thefilipek11, 2018-01-20 15:30

Podsumowanie

Był to bardzo pracowity tydzień dla naszych młodych zawodników. Rozegraliśmy 4 gry kontrolne w 6 dni z bardzo wymagającymi przeciwnikami.

W miesiącu styczniu w głównej mierze skupiamy się na dryblingu, grze 1x1 oraz szybkim odbiorze piłki po stracie i w każdym meczu w większym lub mniejszym stopniu udawało nam się to zrealizować. Udało nam się zdobyć 17 bramek tracąc ich tyle samo. W każdym meczu z każdym przeciwnikiem nasze ustawianie i cele były takie same i staraliśmy się narzucic swój styl gry.

WKS SLĄSK WROCŁAW - STAL BRZEG 3-1 (1:1)
Bramka: Konrad Stach
Bardzo dobry mecz. Dwa zespoły, które chciały dominować i rozgrywać piłkę, bardzo dużo sytuacji z jednej oraz drugiej strony. Bramki stracone w końcówce spotkania przez błędy indywidualne.

WKS SLĄSK WROCŁAW II - STAL BRZEG 2-4 (0:3)
Bramki: Mateusz Młynarczyk, Kacper Sikorski x3
W pierwszej części zdominowaliśmy całkowice przeciwnika lecz w drugiej części zbyt często traciliśmy piłkę i nie potrafiliśmy utzrymać jej i narzucić swojego stylu gry.

OLIPMIC WROCŁAW - STAL BRZEG 11-4 (3-3)
Bramki: Kacper Sikorski x2, Mateusz Młynarczyk, Adam Zachwiej
Bardzo dobra gra do 40minuty wyrównany mecz na zawężonym boisku. W drugiej połowie mieliśmy problemy z szybkim i dobrym podejmowaniem decyzji.

MKS OŁAWA - STAL BRZEG 1-8 (1:4)
Bramki: Kacper Sikorski x2, Konrad Stach x3, Mateusz Młynarczyk X2, Adam Zachwiej oraz Kacper Stankiewicz.
Całkowita dominacja naszego zespołu nic dodać nic ująć :-)

Były to bardzo pożyteczne sparingi. Mogliśmy sprawdzić swoje umiejętnosći na tle silniejszych rywali i jak było widać w kadym meczu byliśy wierni swojemu stylowi, grając ofensywnie utrzymując piłkę i stwarzając mnóstwo sytuacji. Przed nami kolejne trzy jednostki treningowe oraz jedyny turniej halowy organizowany przez naszą drużynę.

Pracujemy, bawimy i rozwijamy się BYŁA JEST I BĘDZIE....